Technician - Production

Poszukujemy Technika Produkcji, który będzie odpowiedzialny za efektywne wsparcie procesów związanych z Lean Manufacturing na obszarze produkcji. Jako członek naszego zespołu, będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnieniu płynności działań produkcyjnych oraz doskonaleniu zarządzania linią produkcyjną.

Główne atrybuty oferty

  • Data wygaśnięcia oferty: 10.02.2024
  • Rodzaj pracy: Stacjonarna
  • Rola: Indywidualny Pracownik / Specjalista
  • Lokalizacja: Europa, Polska, Szczecin - Goleniowska

Obowiązki

  • Wspieranie managera w procesach związanych z Lean Manufacturing na obszarze produkcji.
  • Wsparcie brygadzistów produkcji w administrowaniu linią produkcyjną, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki materiałowej.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych celem zapewnienia sprawnego przebiegu produkcji.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w dążeniu do osiągnięcia doskonałości operacyjnej.
  • Zarządzanie i regularna aktualizacja dokumentacji związanej z procesami produkcyjnymi.
  • Wsparcie innowacyjnych rozwiązań mających na celu doskonalenie efektywności produkcji.

Nasze wymagania

Oferujemy

W KK Wind Solutions oferujemy Ci możliwość współpracy z osobami z różnych kultur przy opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu zielonej technologii. Opierając się na naszej długoletniej historii, jako pionier w branży z silną pozycją finansową, zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszej działalności i zachęcamy do nowych pomysłów oraz świeżego spojrzenia. W połączeniu z "płaską" strukturą hierarchiczną oraz pozytywnym środowiskiem pracy, umożliwiamy naszym pracownikom rozwój osobisty, jak i zawodowy.

Benefity

Dodatkowe informacje

Jeśli powyższe pasuje do Twoich zainteresowań i kwalifikacji, prześlij swoją aplikację. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się na bieżąco.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:
Recepcja 91 415 33 00

O KK Wind Solutions

Opierając się na ponad 40-letnim doświadczeniu, KK Wind Solutions jest wiodącym dostawcą systemów dla branży energii odnawialnej. Nasze możliwości obejmują opracowywanie najnowocześniejszych technologii, wysokiej jakości produkcję i elastyczne usługi posprzedażowe. KK Wind Solutions jest częścią AP Moller Holding, spółki macierzystej Grupy AP Moller, założonej w 1904 roku przez Arnolda Petera Møllera. Jesteśmy globalnym i zróżnicowanym zespołem ponad 2300 osób, pracującym nad dostarczaniem produktów i usług, które umożliwiają przyszłość zasilaną energią odnawialną.

W KK Wind Solutions nasza kultura i DNA są zbudowane na fundamencie pozytywnego nastawienia i innowacyjności. Aktywnie wspieramy integracyjne środowisko pracy, które obejmuje różnorodność, odrzuca wszelkie formy dyskryminacji i zapewnia równe szanse dla wszystkich ludzi. Nasze zaangażowanie polega na kultywowaniu silnej kultury skoncentrowanej na zdrowiu, bezpieczeństwie, dobrym samopoczuciu i efektywnej pracy zespołowej.

Odwiedź www.kkwindsolutions.com aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie i możliwościach kariery.