Junior Machine Operator

Vacancy description

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn.

Główne atrybuty oferty

  • Data wygaśnięcia oferty: 24/05/2024
  • Rodzaj pracy: Stationary
  • Rola: Individual Contributor / Specialist
  • Lokalizacja: Europe, Poland, Szczecin - Goleniowska

Obowiązki

  • Obsługa automatycznego centrum produkcyjnego;
  • Regulacja urządzeń i usuwanie drobnych awarii;
  • Praca przy załadunku komponentów oraz odbiorze produktów gotowych w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego;

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Swobodna komunikacja w języku polskim;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym - mile widziany;
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczenia innym osobom;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z procesami automatycznymi;
  • Chęć nauki i samodoskonalenia;

Oferujemy

W KK Wind Solutions oferujemy Ci możliwość współpracy z osobami z różnych kultur przy opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu zielonej technologii. Opierając się na naszej długoletniej historii, jako pionier w branży z silną pozycją finansową, zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszej działalności i zachęcamy do nowych pomysłów oraz świeżego spojrzenia. W połączeniu z "płaską" strukturą hierarchiczną oraz pozytywnym środowiskiem pracy, umożliwiamy naszym pracownikom rozwój osobisty, jak i zawodowy.

Benefity

Dodatkowe informacje

Jeśli powyższe pasuje do Twoich zainteresowań i kwalifikacji, prześlij swoją aplikację. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się na bieżąco.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:
Dagmara Chmielewska-Bień  +48 538 641 806

O KK Wind Solutions

Opierając się na ponad 40-letnim doświadczeniu, KK Wind Solutions jest wiodącym dostawcą systemów dla branży energii odnawialnej. Nasze możliwości obejmują opracowywanie najnowocześniejszych technologii, wysokiej jakości produkcję i elastyczne usługi posprzedażowe. KK Wind Solutions jest częścią AP Moller Holding, spółki macierzystej Grupy AP Moller, założonej w 1904 roku przez Arnolda Petera Møllera. Jesteśmy globalnym i zróżnicowanym zespołem ponad 2300 osób, pracującym nad dostarczaniem produktów i usług, które umożliwiają przyszłość zasilaną energią odnawialną.

W KK Wind Solutions nasza kultura i DNA są zbudowane na fundamencie pozytywnego nastawienia i innowacyjności. Aktywnie wspieramy integracyjne środowisko pracy, które obejmuje różnorodność, odrzuca wszelkie formy dyskryminacji i zapewnia równe szanse dla wszystkich ludzi. Nasze zaangażowanie polega na kultywowaniu silnej kultury skoncentrowanej na zdrowiu, bezpieczeństwie, dobrym samopoczuciu i efektywnej pracy zespołowej.

Odwiedź www.kkwindsolutions.com aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie i możliwościach kariery.